A po martohet aktorja e “O Sa Mirë” - Bota Sot
A po martohet aktorja e “O Sa Mirë”

Mediale Vip

A po martohet aktorja e “O Sa Mirë”

Më: 19 mars 2019 Në ora: 23:51
Ema Uka

Paraqitja e aktores Ema Uka me një vello në rrugët e New Yorkut ka nxitur thashethemet nëpër portale të ndryshme se ajo është martuar

Ema Uka është martuar?

Kështu së paku duket aktorja e “O sa mirë”. 

E veshur me vello duke shëtitur rrugëve të Neë Yorkut, aktorja ka ekspozuar shpinën dhe trupin e saj të bukur në një vello të bardhë.

Por, ajo ka lënë fansat e saj në ankth sepse ata nuk e dinë a është kjo një vello e martesës së saj apo thjesht një reklamë për vellon.

Përderisa mbi këtë foto ajo ka postuar një zemër, në InstaStory Ema ka postuar edhe disa fotografi të tjera ku prapë tregon vetëm për makeupin. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...