Oriola Marashi vishet si nuse në fotosesionin e ri - Bota Sot
Oriola Marashi vishet si nuse në fotosesionin e ri

Mediale Vip

Oriola Marashi vishet si nuse në fotosesionin e ri

Më: 22 mars 2019 Në ora: 21:28
Oriola Marashi

Oriola Marashi është shumë aktive në Instagram.

Oriola Marashi së fundi ka udhëtuar në Itali, ku edhe realizoi setin e ri fotografik.

Si çdo herë, edhe kësaj radhe modelja erdhi joshës dhe në top-formë.

Në disa prej këtyre imazheve, Oriola u shfaq e veshur me fustan të bardhë dhe dukej mahnitëse.

Për ndryshe, emri i Oriola Marashit u bë shumë i komentuar në shtypin rozë pasi u bë pjesë e labelit “OTR”. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...