Si po i shfrytëzon Madonna të famshmit e rinj që të fitojë sërish vëmendje? - Bota Sot
Si po i shfrytëzon Madonna të famshmit e rinj që të fitojë sërish vëmendje?

Mediale Vip

Si po i shfrytëzon Madonna të famshmit e rinj që të fitojë sërish vëmendje?

Më: 23 mars 2019 Në ora: 18:49
Madonna, Lady Gaga

Madonna ende po vazhdon të përmbushë ambiciet e saj.

60 vjeçarja u pa afër Lady Gaga në natën e ndarjes së çmimeve Oscars.

Në një fotografi, Madonna shihet në një foto me të pasi ka marrë çmimin për këngën më të mirë me “Shallow”.

Një burim i afërt me Madonna (i njohur për miqtë e saj si “M”) këmbënguli duke thënë se “Ajo donte të mbështeste Gagën në çmimin e saj”.

Por një burim i brendshëm i muzikës tha se nuk ishte aq e thjeshtë sa dukej.

“Ishte vetëm për shfaqje. Ajo është Madonna pasi të gjitha – dhe Madona kurrë nuk ndryshon. Ajo pëlqen të jetë qendra e vëmendjes dhe të gjithë të flasin për të. ”

Madonna do të publikojë një album të ri me këngën e saj që i kishte hit dhe disa të reja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...