Janë ndarë apo jo? Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari, kapen bashkë rrugëve të Tiranës!!! - Bota Sot
Janë ndarë apo jo? Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari, kapen bashkë rrugëve të Tiranës!!!

Mediale Vip

Janë ndarë apo jo? Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari, kapen bashkë rrugëve të Tiranës!!!

Më: 14 maj 2019 Në ora: 22:27
Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari

Pas mbi 6 vitesh bashkë historia e Lori Hoxhës me Vis Bajraktarin, u duk se mori fund. Ata nuk  e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale, dhe trashëgimtarja e Top Channel, hoqi dorë nga postimi i fotove me të.  

Por një foto e publikuar nga “Fun Day” ka qarkulluar sot në mediat rozë, e aty, shihen të dy duke ecur bashkë nëpër qytet.

Dhe kjo zgjoi vëmendje sërish: a janë apo nuk janë bashkë, është pyetja që rrethon më së shumti këtë çift për momentin. Për çdo rast, një lidhje kaq e gjatë, zor se mund të përfundojë brenda ditës!!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...