Korab Jetishi pozon i lumtur krah bashkëshortes: Dashuria ime - Bota Sot
Korab Jetishi pozon i lumtur krah bashkëshortes: Dashuria ime

Mediale Vip

Korab Jetishi pozon i lumtur krah bashkëshortes: Dashuria ime

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 12:39
Korab Jetishi

Këngëtari Korab Jetishi është një prej emrave të suksesshëm të estradës shqiptare mirëpo ka kohë që nuk ka publikuar diçka të re.

Ai si duket është fokusuar në familje dhe kjo vihet re nga postimet që i bën nëpër rrjete sociale.

Së fundmi Korabi e ka pozuar një foto me bashkëshorten e tij dhe duket e lumtur krah saj.

Image

“Dashuria ime”, ka shkruar ai pranë postimit të fotografisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...