GASHI publikon këngën ‘Never forget’ - Bota Sot
GASHI publikon këngën ‘Never forget’

Mediale Vip

GASHI publikon këngën ‘Never forget’

Më: 5 gusht 2019 Në ora: 14:39
GASHI

Reperi shqiptar i cili është duke ngjitur shkallët drejt suksesit ndërkombëtar i njohur si GASHI, ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga titullohet ‘Never forget’ dhe është publikuar vetëm në versionin audio.

GASHI së fundmi ka qenë në Kosovë, ku ka marrë pjesë në  festivalin Sunny Hill, ku ka përformuar në natën e dytë të këtij festivali.

Ardhja e tij në Kosovë ishte pas 18 vjetësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...