Yll Limani tregon planet për martesë - Bota Sot
Yll Limani tregon planet për martesë

Mediale Vip

Yll Limani tregon planet për martesë

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 20:27
Yll Limani

Yll Limani është prej artistëve më të dashur në publikun shqiptar, pamja dhe zëri i tij janë një nga faktorët që bëjnë artistin kaq të pëlqyer.

Në një intervistë me ‘Prive’ këngëtari ka treguar se ka hekur nga aspekti emocional këtë vit dhe për këtë arsye ka publikuar këngë vuajtse, të cilat po pëlqehen nga publiku.

Gjatë intervistës ai ka theksuar se nuk ka ndërmend të martohet para moshës 30 vjeçare, ‘Nuk martohem pa i bërë 30 vjet’ ka thënë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...