Noizy jep lajmin e shumëpritur për fansat - Bota Sot
Noizy jep lajmin e shumëpritur për fansat

Mediale Vip

Noizy jep lajmin e shumëpritur për fansat

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 16:21
Noizy

Noizy po vjen me diçka të re.Noizy ka ndarë me ndjekësit një imazh në rrjete sociale, përmes së cilit zbuloi befasinë që ka përgatitur për fansat.

Reperi bëri të ditur se po përgatit një mixtape me 16 këngë, por kjo nuk është e tëra.

Pas këtij mixtape, Noizy sjell edhe albumin e ri, për të cilin ka kohë që është duke punuar.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 Mixtape me 16 kenge. Dhe me pas.. ALBUMI

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Kujtojmë se “Kallabllak” titullohet projekti i fundit muzikor nga Noizy, i cili është pëlqyer nga fansat e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...