Skerdi publikon me videoklip ‘Diablo’ - Bota Sot
Skerdi publikon me videoklip ‘Diablo’

Mediale Vip

Skerdi publikon me videoklip ‘Diablo’

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 19:44
Skerdi

Skerdi në bashkëpunim me reperin e ri, Thepak kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re me titullin ‘Diablo’ është publikuar edhe videoklip.

Producent i këngës është R Beatz, me tekst nga Skerdi dhe Thepak, ndërsa klipi u punua nga ‘Pro Video’.

Ky është bashkëpunimi i parë i dy artistëve cili sigurisht do të mirëpritet nga adhuruesit e dy artistëve.

Kënga ‘Diablo’ tashmë gjendet në kanalin ‘Youtube’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...