Ja kujt i ngjan djali i Tunës - Bota Sot
Ja kujt i ngjan djali i Tunës

Mediale Vip

Ja kujt i ngjan djali i Tunës

Nga: H.O. Më: 15 prill 2020 Në ora: 21:53
Tuna, Patris, Tian

Tuna ka publikuar një foto në Instagram të djalit të saj, Tianit.

Tiani duket tani më i rritur dhe shihet qartë se kujt i ngjan, nënës Tunës, apo babait të tij, Patrisit.

Nga fotoja shihet se Tiani është një kopje e babait të tij./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat