Klaudia atraktive në rrjete sociale teksa shfaqet duke lexuar libër

Mediale Vip

Klaudia atraktive në rrjete sociale teksa shfaqet duke lexuar libër

Më: 7 maj 2020 Në ora: 17:33
Klaudia Pepa

Klaudia Pepa e ka marrë vëmendjen e ndjekësve sërish.

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është një prej emrave të ekranit e cila njihet për profesionalizmin e saj në balet.

Duke qenë e tillë shpesh publikon edhe fotografi të ndryshme ku tregon aftësitë e saj.

Para pak minutash e ka publikuar një fotografi ku shfaqet atraktive dhe në të njëjtën kohë po lexon libër.

Ndjekësit e shumtë janë ‘vërshuar’ me komente.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat