Katy Perry bën gjest bujar në këtë kohë pandemie - Bota Sot
Katy Perry bën gjest bujar në këtë kohë pandemie

Mediale Vip

Katy Perry bën gjest bujar në këtë kohë pandemie

Më: 26 maj 2020 Në ora: 13:02
Katy Perry

Tani më shumë se kurrë njerëzit po vuajnë financiarisht.

Katy Perry është duke bërë më të mirën për t’i ndihmuar këta persona në nevojë, shkruan DailyMail.

Ylli i popit, 35 vjeçarja, u pa duke dhënë para një lypsari gjatë ditës së premte në Los Angeles.

Këngëtarja shihej me një maskë në fytyrë teksa po ia jepte të hollat lypsarit, pas kësaj, ajo doli nga makina e saj dhe morri dukej elegante në një fustan të gjerë  dhe pallto.

Katy është në pritje të fëmijës së saj të parë – një vajze me të fejuarin e saj Orlando Bloom.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat