E denoncoi në polici, Dasara përballet me Gerta Shinon, ja çfarë ndodhi mes tyre pas sherrit! - Bota Sot
E denoncoi në polici, Dasara përballet me Gerta Shinon, ja çfarë ndodhi mes tyre pas sherrit!

Mediale Vip

E denoncoi në polici, Dasara përballet me Gerta Shinon, ja çfarë ndodhi mes tyre pas sherrit!

Më: 30 maj 2020 Në ora: 12:49
Gerta Shino, Dasara Karaiskaj

Pak kohë më parë, u bë viral sherri virtual mes Dasara Karaiskaj dhe ish-banores së "Big Brother Albania", Gerta Shino.

Mjafton të kërkoi në "Google" dhe do të gjeni pafund lajme për replika mes tyre.

Dasara Karaiskaj, teksa është intervistuar për "Mes Yjesh" , në linjën e sqarimit të sherreve, foli edhe për atë me Gerta Shinon:

Seç është dhe një titull tjetër që një ish banore e Big Brother do të të hidhte në gjyq, a do e hidhje ti.

Dasara Karaiskaj: E është! Ty bravo të qoftë që e përmende sepse kjo lidhet me linjën e bisedës që po të bëja! Kur ka ardhur Capital T në Tiranë për "Time Capsule", organizoi një festë private me VIP-a. Rasësisht në tavolinë kisha këtë vajzën. I dhash dorën dhe i thash nuk të njoh! Ajo tha, më njeh, i thash nuk të njoh, dhe kur ajo m'u prezantua e kuptova se ishte pikërisht kjo vajza që kishte bërë namin nëpër portale. I thash, dëgjo, njerëzit nuk e kuptojnë që unë nuk u mora me ty, u mora me fenomenin. Të kam harruar, nuk mbaj mëri"- tregoi Dasara për përballjen pas sherrit virtual duke shtuar më tej se nuk mban bretkosa brënda, i ka nxjerrë të gjitha dhe e bën gjumin e qetë, thënë ndryshe nuk mban inate!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat