Moderatorja shqiptare ngacmohet seksualisht: Iu thaftë asaj që ta lë ty - Bota Sot
Moderatorja shqiptare ngacmohet seksualisht: Iu thaftë asaj që ta lë ty

Mediale Vip

Moderatorja shqiptare ngacmohet seksualisht: Iu thaftë asaj që ta lë ty

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 11:12
Fjoralba Ponari

Kanë qenë të shumta reagimet e fytyrave publike këto ditët e fundit pas rastit me 15-vjeçaren e dhunuar.

Moderatorja shqiptare Fjoralba Ponari, pas një postimi që kishte bërë në Instagram, në lidhje me protestat ka marrë një mesazh nga një ndjekës, i cili ngacmon seksualisht atë.

Ajo ka publikuar bisedën me të në Instagram.

“Hëngsh veten dhe iu thaftë asaj që ta lë ty! Shpellar! U lumtë moj nëna shqiptare për bijtë që keni rritur!”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat