Arbenita e befason Feron me këtë tortë për ditëlindje - Bota Sot
Arbenita e befason Feron me këtë tortë për ditëlindje

Mediale Vip

Arbenita e befason Feron me këtë tortë për ditëlindje

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 09:35
Arbenita Ismajli dhe Fero

Fero sot feston ditëlindjen.

Reperi nga Gjilani, Fero, me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush plot 23 vjet jetë.

Urimet për reperin kanë nisur që në orët e para të kësaj dite, ndërsa nuk kanë munguar as befasitë nga më të dashurit e tij.

Partnerja e reperit, Arbenita, e befasoi atë me një tortë, të dekoruar me ‘hashash’, ndërsa në mbishkrimin që ia la fotos janë fjalët “Ditëlindja e të dashurit”.

Me rastin e ditëlindjes, Fero publikoi projektin e ri muzikor me titull “2Pac”, të vizualizuar edhe me videoklip.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat