Gold AG pozon me maskë: Hatri atyre që janë të sëmurë - Bota Sot
Gold AG pozon me maskë: Hatri atyre që janë të sëmurë

Mediale Vip

Gold AG pozon me maskë: Hatri atyre që janë të sëmurë

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 12:43
Gold AG

Gold AG e ka vendosur maskën gjatë një dalje në qytet.

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi- Gold AG, po u përmbahet rregullave kundër përhapjes së koronavirusit.

Gjatë një dalje në qytet ai e ka vendosur maskën ndërsa thotë se po i bën për hatër të atyre që tashmë janë të sëmurë nga ky virus.

“Hatri atyre që janë të sëmurë “, ka shkruar reperi pranë fotografisë dhe si zakonisht ka pranuar komente të shumta pozitive.

Goldi së fundmi ka qenë shumë i komentuar shkak i martesës. Fotot e tij nga dita e kurorëzimit ka ditë që po bëjnë xhiro.

Ndryshe sa u përket projekteve muzikore ka qenë aktiv edhe gjatë pandemisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat