Kourtney e quajti Scott bashkëshortin e saj, fansat nuk dinë më ç’të mendojnë - Bota Sot
Kourtney e quajti Scott bashkëshortin e saj, fansat nuk dinë më ç’të mendojnë

Mediale Vip

Kourtney e quajti Scott bashkëshortin e saj, fansat nuk dinë më ç’të mendojnë

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 06:42
Scott Disick dhe Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ka ndezur sërish shumë diskutime në rrjet pas deklaratës së fundit që lidhet me ish-partnerin e saj, Scott Disick.

Në pushimet e fundit 41-vjeçarja e ka quajtur Disick bashkëshortin e saj, deklaratë kjo që i ka konfuzuar të gjithë ndjekësit e familjes Kardashian.

Ndonëse nuk dihet ende se çfarë raporti gëzojnë Kourtney dhe Scott, pak ditë më parë Disick u fotografua me ish-të dashurën e tij, Sofia Richie.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat