E kritikuan lidhur me trupin, Sara publikon mesazhin që i ka dërguar vjehrra - Bota Sot
E kritikuan lidhur me trupin, Sara publikon mesazhin që i ka dërguar vjehrra

Mediale Vip

E kritikuan lidhur me trupin, Sara publikon mesazhin që i ka dërguar vjehrra

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 20:25
Xheri dhe Sara

Sara e ka publikuar mesazhin që ia ka dërguar Xheri.

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, menjëherë u kthye në emrat më të komentuar në media.

Lidhja me Ledrin, konfirmimi i shtatzënisë dhe gjinisë së foshnjës ishin vetëm disa nga arsyet.

Sara Hoxha së fundmi e ka publikuar një foto në Instagram dhe ajo u shndërruar në lajm.

E shtrirë teksa po relaksohej në det, Sara Hoxha gjatë ditës së hënë kishte publikuar një foto në bikini ku tregonte strijat në pjesën e këmbëve, të cilat ishin krijuar pas lëkundjeve në peshë.

Lidhur me këtë foto duket se ka marrë kritika dhe më pas Sara ka sqaruar gjithçka.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat