Këngëtarja shqiptare provokon në rrjete sociale, ‘harron’ të vesh reçipeta

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare provokon në rrjete sociale, ‘harron’ të vesh reçipeta

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 23:08
Ana Kabashi

Këngëtarja e njohur ka provokuar pa reçipeta.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, i ka provokuar keq ndjekësit e saj në Instgram.

Ajo e ka publikuar një imazh në të cilin shfaqet joshëse, dhe çfarë binte në sy ishte fakti se nuk ka veshur fare reçipeta.

Të paktën kështu duket në postimin e bërë. Veshja që ka zgjedhur i ka zbuluar gjoksin dhe Ana dukej tejet seksi.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e saj e fundit është “Ma shumë”, e cila erdhi me videoklip dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat