Demi Lovato tregon se është duke përjetuar momente të vështira, pasi u nda nga Max Ehrich

Mediale Vip

Demi Lovato tregon se është duke përjetuar momente të vështira, pasi u nda nga Max Ehrich

Më: 4 tetor 2020 Në ora: 17:52
Demi Lovato dhe Max Ehrich

Nuk ka shumë kohë që këngëtarja Demi Lovato është ndarë nga Max Ehrich.

Por si duket, Lovato është duke përjetuar momente të vështira, pas ndarjes nga ish-i fejuari, Ehcixh, shkruan Mirror.

Ylli i Disney ka thënë për fansat e saj se muaji tetor ka qenë më i gjati ndonjëherë, edhe pse është vetëm data e katërt.

Ajo përndryshe është hapur edhe për vështirësitë që ka pasur me shëndetin mendor, përfshirë dramën me aktorin pasi kaluan pak kohë të fejuar.

Një gjë e tillë vjen pasi Max kishte thënë se artistja e ka përdorur ndarjen si reklamë, që mediat të shkruanin për të.

Përndryshe, Max dhe Demi u takuan në mars të këtij viti, ndërsa jetuan së bashku edhe gjatë pandemisë coronavirus.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat