Dua Lipa shijon pushimet në jug të Shqipërisë, kaq tërheqëse nuk e keni parë

Mediale Vip

Dua Lipa shijon pushimet në jug të Shqipërisë, kaq tërheqëse nuk e keni parë

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 07:46
Dua Lipa

Dua Lipa ndodhet prej disa ditësh në Shqipëri ku po shijon pushimet me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Këngëtarja me famë botërore erdhi për të parë punimet që po bëhen në një prej kopshteve të dëmtuar nga tërmeti, që po ndërtohet nga fondacioni i saj.

Autorja e hitit “New Rules” po e shfrytëzon kohën edhe për të pushuar në vendet brilante të Shqipërisë. Këngëtarja ka publikuar së fundmi disa fotografi nga bregdeti i jugut, ku duket joshëse me bikini teksa ka vënë në pah format perfekte trupore.

Sakaq, përsa i përket muzikës Dua sapo ka paralajmëruar hitin e radhës. Bëhet fjalë për një bashkëpunim me Pop Smoke që do të mbajë titullin “Demeanor”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat