Supermodelja sjell tendencat e reja të modës - Bota Sot
Supermodelja sjell tendencat e reja të modës

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Supermodelja sjell tendencat e reja të modës

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 19:17
Gigi Hadid

Ngjyra e bardhë dhe e kaltër, të cilat cilësohen si ngjyra verore, mund të vishen shumë mirë edhe përgjatë stinës së ftohtë të dimrit.

Këtë e vërteton më së miri supermodelja Gigi Hadid, e cila është fotografuar në New York me një look totalisht “veror”.

Golf ngjyrë blu e lehtë, pantallona të bardha të kombinuara me një pardesy ngjyrë të kaltër, e kanë bërë supermodelen të duket e mahnitshme.

Por sigurisht që në look-n e saj nuk kanë munguar aksesorët, syzet e vogla të cilat janë trendi i momentit, si dhe flokët e mbledhura pas.

Gigi duket e mrekullueshme si në pasarelë ashtu edhe jashtë saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test