Kënga e Feros dhe Sparksit shtyhet për nesër, kjo është arsyeja - Bota Sot
Kënga e Feros dhe Sparksit shtyhet për nesër, kjo është arsyeja

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Kënga e Feros dhe Sparksit shtyhet për nesër, kjo është arsyeja

Më: 16 maj 2018 Në ora: 20:30
Fero

Kënga që pritej të lansohet sot është shtyrë për nesër.

Është fjala për bashkëpunimin e anëtarëve të grupit “On Records”, Fero dhe Sparksi që sot do lansonin “Mamacita”.

Përmes një video të shpërndarë në Instagram reperi nga Gjilani tregon se projekti shtyhet për nesër.

“Na falni sot nuk publikohet Mamacita se osht Ramazani kshtu qe neser”, ka shkruar ai.

Kjo mbase është një tallje nga ana e reperit pasi që ky është vetëm fillimi i muajit të shenjtë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test