Bukuroshja hollivudiane tregon si dukej kur ishte e vogël - Bota Sot
Bukuroshja hollivudiane tregon si dukej kur ishte e vogël

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Bukuroshja hollivudiane tregon si dukej kur ishte e vogël

Më: 24 maj 2018 Në ora: 14:44
Catherine Zeta Jones

Aktorja Catherine Zeta Jones është e njohur për nga bukuria.

Ajo pavarësisht moshës vazhdon të jetë në formë dhe të marrë pjesë në filma të ri.

Së fundi, ka postuar disa foto në rrjetin e saj në Instagram kur ishte e vogël.

Sharmi i saj si vogëlushe shtatëvjeçare është i dukshëm dhe nuk është vështirë të vërehet se ajo ka mbajtur vijat e fytyrës nga fëmijëria, por edhe buzëqeshjen.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test