Pas propozimit për fejesë Venera dhe Lindi shijojnë dashurinë e tyre! - Bota Sot
Pas propozimit për fejesë Venera dhe Lindi shijojnë dashurinë e tyre!

Mediale Vip

Pas propozimit për fejesë Venera dhe Lindi shijojnë dashurinë e tyre!

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 15:04
Venera dhe Lindi

Në ditën e ditëlindjes së saj këngëtarja Venera Lumani ka marrë surprizën më të bukur nga i dashuri i saj Lind Islami.

Ndërkohë që çifti ka qenë duke shijuar disa ditë në Barcelonë, ai i ka propozuar për fejesë duke i dhuruar edhe unazën. 

Ditën e sotme ata kanë publikuar foto duke treguar se janë mjaft të lumtur dhe po shijojnë dashurinë pafund dashurinë e tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test