Martohet Fitore Geci nga Llausha, ish kandidatja për deputete e LDK-së - Bota Sot
Martohet Fitore Geci nga Llausha, ish kandidatja për deputete e LDK-së

Mediale Vip

E martë, 20 nëntor 2018

Martohet Fitore Geci nga Llausha, ish kandidatja për deputete e LDK-së

Nga: N.Sh Më: 18 gusht 2018 Në ora: 19:27
Esat dhe Fitore Geci

Familja e shtatë vëllezërve Geci nga Llausha e kanë pasur një aheng familjar në shtëpinë e tyre. Ata kanë martuar Fitorën, vajza e Halilit e cila ishte edhe kandidate për deputete në Parlamentin e Kosovës, shrkuan gazeta “Bota sot”.

Xhaxhai i Fitorës, Esati ka publikuar disa fotografi dhe video nga martesa e Fitorës ku edhe e ka uruar për martesen e saj me Besmir Hysenin.

“Mbrëmë në martesen e vajzes së vëllaut, Fitores me Besmir Hyseni ju dëshirioj jetë të gjatë dhe lumturi, kur ti shohësh fëmijët e vëllezërve të lumtur kjo për mu është mrekulli, urime martesa princesha e Bacit je një vajzë që nga dita e lindjes tënde mua dhe familjes gjithmonë na ke sjell gëzim, je shembull i vajzave të reja se si duhet të jetë një vajzë shqiptare e edukuar e shkolluar dhe vajzë që familjes gjithmonë i ke sjell lumturi, urime princesha e Bacit fati dhe luturija të percjellt gjithë jetën’, shkruan Esati në facebook.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test