Enca “çmend” Parisin teksa tund të pasmet në mes të qytetit - Bota Sot
Enca “çmend” Parisin teksa tund të pasmet në mes të qytetit

Mediale Vip

Enca “çmend” Parisin teksa tund të pasmet në mes të qytetit

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 10:28
Enca Haxhia

Ditën e nesërme, këngëtarja Enca Haxhia do të festojë 23-vjetorin e lindjes. Për të festuar këtë ditë të veçantë për të, ajo ka udhëtuar drejt Parist së bashku me të motrën.

Enca ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” foto e video të shumta, duke u treguar ndjekësve të saj sesi po ia kalon në kryeqytetin francez.

 

Ne habitatin tim natyral ????????

A post shared by ENCA (@enca) on

Madje së fundmi ajo ka postuar një video ku shfaqet në mes të qytetit teksa tund të pasmet dhe përshëndet fansat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...