Leonora nuk është ‘normal’, kjo foto e saj do të iu çmend - Bota Sot
Leonora nuk është ‘normal’, kjo foto e saj do të iu çmend

Mediale Vip

Leonora nuk është ‘normal’, kjo foto e saj do të iu çmend

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 21:08
Leonora Jakupi

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është ndër personat më të dashura për publikun tonë.

Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ?do paraqitje.

Image

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet ku zakonisht shfaqet me pamje tejet elegante.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në Turqi dhe po duket e veshur me plot stil.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...