Kuroni sëmundjet me çaj kamomil

Mjekësi alternative

Kuroni sëmundjet me çaj kamomil

Më: 2 janar 2021 Në ora: 22:03
Foto ilustrim

Çaji kamomile është një pije jashtzakonisht e shëndetshme dhe ka fuqinë e vet të kurojë një numër sëmundjesh.

Nganjëherë ka edhe efekte anësore por nëse e konsumoni me kujdes do të përfitoni shumë të mira, ngase çaji kamomile:

Lufton pagjumësinë dhe vepron si qetësues

Ndihmon në imunitet

Përdorimi gjatë ciklit menstrual dhe kundër tensionit

Problemet me lëkurën

Dhimbjet e gojës

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat