Zgjedhja perfekte për këdo që dëshiron një telefon të besueshëm me një çmim të ulët

Mobile

Zgjedhja perfekte për këdo që dëshiron një telefon të besueshëm me një çmim të ulët

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 00:19
Motorola g31

Pavarësisht çmimit të ulët, Motorola g31 sjell veçori të avancuara që zakonisht shihen në telefona dukshëm më të shtrenjtë dhe kjo është një nga gjërat kryesore që e ndan atë nga konkurrenca.

Motorola g31 sjell një ekran dhe kamera superiore, duke motivuar përdoruesit të ndajnë, të krijojnë dhe të lidhen me botën. Smartphone i ri i Motorola-s ka një ekran të jashtëzakonshëm 6.4″ Full HD+ OLED, katër funksione kamerash në një sistem të gjithanshëm me tre lente dhe një bateri 5000 mAh.

Falë rezolucionit prej 400 pikselësh për inç, ekrani OLED 6,4 inç ofron një imazh që është vërtet i paharrueshëm, pavarësisht nëse janë filmat, lojërat tuaja të preferuara apo lundrimi në internet.

Image
Motorola g31

Të apasionuarit pas fotografisë kanë në dispozicion një sistem me 3 kamera që funksionon po aq mirë në kushte ndriçimi ideale dhe më pak se ideale.

Sensori kryesor 50MP me teknologjinë Quad Pixel është përgjegjës për foto të mprehta, ndërsa sensori i avancuar 8MP është përgjegjës për imazhe ultra të gjera dhe portrete.

Treshja e avancuar e kamerave është e rrumbullakosur nga kamera Macro Vision, e cila ju lejon të kapni detajet më të mira nga 4x më pak distancë në krahasim me lentet standarde.

Shpejtësia gjithashtu nuk është problem me procesorin me tetë bërthama dhe teknologjinë e lojërave HyperEngine që ofron një përvojë krejtësisht të re të luajtjes së lojërave tuaja të preferuara.

Pavarësisht çmimit të ulët, Motorola ka vendosur t’u sigurojë përdoruesve memorie të mjaftueshme për të gjitha të përditshmen, si dhe detyra të avancuara që mund t’u ndodhin gjatë ditës.

Motorola g31 është e pajisur me 4 GB memorie pune dhe 64 GB memorie të brendshme, e cila mund të zgjerohet me ndihmën e një karte microSD me 1 TB hapësirë shtesë për të gjitha fotot, filmat, muzikën dhe seritë që mund t’ju nevojiten.

Çmimi i rekomanduar i modelit g31 është 24,999 rsd, ndërsa me operatorët me paketa celulare mund të jetë dukshëm më i ulët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat