Nga famulltare në Kishë në poza nudo për faqen e seksit/ E reja fiton 76 mijë paund në muaj

Ndryshe

Nga famulltare në Kishë në poza nudo për faqen e seksit/ E reja fiton 76 mijë paund në muaj

Më: 2 janar 2021 Në ora: 21:10
Nikole Mitchell

Një famulltare kishe që la punën e saj për t'iu bashkuar një faqeje seksi ku ajo fiton 76,000 £ në muaj thotë se "ëndrrat e saj u realizuan" në vitin 2020.

Nikole Mitchell, 36 vjeç, nga Ohajo, ishte beqar për gjashtë vjet, por tani është një nënë e tre fëmijëve dhe jeton në Orange County të Kalifornisë.

E reja ka ndërruar kishën për shitjen e fotove nudo në OnlyFans.

Duke parë përpara për një vit të sukseksshëm ajo tha: "Sapo përfundova një tjetër intervistë televizive në Fox26 dhe jam e lumtur për të gjitha ëndrrat që janë bërë realitet këtë vit.

"Bërja virale. Duke u intervistuar në të gjithë botën. Të kërkohem si një ekspertee jetës në TV. Xhirimi i rolit tim të parë në një film, ku ka më mirë se kaq," tha ajo. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat