Parajsa mbi tokë/ Inaugurohet ishulli më i madh privat, 80 mijë dollarë për një natë

Ndryshe

Parajsa mbi tokë/ Inaugurohet ishulli më i madh privat, 80 mijë dollarë për një natë

Më: 15 janar 2021 Në ora: 10:44
Ishulli Privat Ithaafushi

Maldivet, të konsideruara si parajsa tropikale, përbëhen nga 1200 ishuj të vegjël.

Mes shumë resorteve luksoze, këtë javë u inaugurua dhe “Ishulli Privat Ithaafushi”.

Ky është zyrtarisht ishulli më i madh privat në Maldive, ku një natë do iu kushtojë plot 80 mijë dollarë.

Image
Ishulli Privat Ithaafushi

Ishulli mund të akomodojë 24 mysafirë në vilat e tij, të cilat kanë dalje direkte në oqean.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat