Shoferët shikojnë ndërsa lopët dhe kaubojët enden rrugëve të Alabamas

Ndryshe

Shoferët shikojnë ndërsa lopët dhe kaubojët enden rrugëve të Alabamas

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 18:51
Foto

Shoferët në Alabama të hënën pasdite u përballen me një shfaqje interesante, derisa ishin në veturat e tyre.

Sipas mediave të huaja, trafiku u ndal ndërsa lopët – të cilat po ndiqeshin nga një qen – filluan të ecnin përmes makinave.

Siç edhe pritej, shoferët nxorën telefonat e tyre për të regjistruar skenën e çuditshme që po zhvillohej në mes të rrugës së ngarkuar.

Dhe ka qenë meteorologu James Spann shpërndau një video të qenit në ndjekje të njërës prej lopëve të arratisura.

Por çfarë bie në sy në një video tjetër është fakti se aty nuk kishte vetëm lopë, por edhe kaubojë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat