Pamje që u bën virale/ I riu bën dush gjersa po priste në kufirin kroat

Ndryshe

Pamje që u bën virale/ I riu bën dush gjersa po priste në kufirin kroat

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 09:17
Pamje nga video

Një video nga vendkalimi kufitar Bregana në Kroaci u shfaq në rrjetet sociale, e cila bëri shumë njerëz për të qeshur.

Një nga udhëtarët që u gjend në një kolonë të gjatë filmoi një burrë duke bërë dush, pranë karvanit të tij.

“Çmenduri e rëndë”, shkruajnë administratorët e faqes në përshkrimin e videos dhe komentet gazmore filluan të ndiqnin.

Të tjerët thanë se ishin plotësisht dakord me të dhe se ata e humbën këtë dush kur pritën gjithashtu që dielli të kalonte kufirin disa javë më parë.

“Unë e kuptoj atë. E bëj pranë kamionit çdo ditë. E thjeshtë dhe e dobishme”, ka shkruar një tjetër ndjekës i faqes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat