Gati sa nuk e vrau xhaxhanë e tij një 8-vjeçar

Ndryshe

Gati sa nuk e vrau xhaxhanë e tij një 8-vjeçar

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 17:40
Foto nga vendi i ngjarjes

Në qytetin turk të Rizes, një fëmijë 8-vjeçar shihet duke gjuajtur me armë.

Sipas mediave turke, A.Mustafa e detyroi nipin të gjuante me armën që ia dha vetë ai.

Ndërsa, 8-vjeçaru duke qenë pa eksperiencë në gjuajtje i drejtoi gabimisht armësh xhaxhait dhe për paksa nuk e vrau.

I gjithë rasti është regjistruar nga kamera e telefonit dhe u shpërnda në mediat sociale, ndërsa, autoritetet policore turke kanë nis hetimet rreth rastit duke e marrë në pyetje 45-vjeçarin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat