Habit me modelin e çuditshëm të flokëve, por pas fshihet një gjest prekës

Ndryshe

Habit me modelin e çuditshëm të flokëve, por pas fshihet një gjest prekës

Më: 6 tetor 2021 Në ora: 18:52
Stu Turner

Një burrë është bërë viral falë një modeli të çuditshëm flokësh.

Stu Turner, 36-vjeç nga Britania është quajtur “Ring Head” pasi guxoi t’i priste flokët në këtë mënyrë për një arsye të veçantë. Duhej të rruante kokën dhe mjekrën në mënyrë që të dukej sikur ai kishte një unazë rreth fytyrës.

Por pas këtij modeli të çuditshëm fshihet një histori tjetër.

Image
Stu Turner

Ai i rriti flokët gjatë periudhës së izolimit për t’i dhuruar më pas te një organizatë bamirësie, e cila siguron paruke për fëmijët që kanë humbur flokët nga trajtimi i kancerit apo sëmundjeve të tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat