Djaloshi mban diçka krejtësisht të pazakontë në ballkon, imazhi është bërë hit në internet

Ndryshe

Djaloshi mban diçka krejtësisht të pazakontë në ballkon, imazhi është bërë hit në internet

Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 17:51
Foto nga vendi i ngjarjes

Nuk e dimë saktësisht se ku është filmuar kjo skenë e pazakontë.

Me siguri mund të thuhet se bëhet fjalë për një ndër shtetet e rajonit.

Gjithsesi, djali është bërë hit viral dhe kur të shihni foton do ta kuptoni menjëherë pse.

Djaloshi shihet teksa në ballkon të apartamentit luan video-lojëra.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat