Peshkatari rus gjen një peshk që duket si një “cheeseburger”

Ndryshe

Peshkatari rus gjen një peshk që duket si një “cheeseburger”

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 16:39
Peshkatari rus gjen një peshk që duket si një “cheeseburger”

Një peshkatar rus ka gjetur një peshk që duket si një ‘cheeseburger’

Sipas medieve të huaja, Roman Fedortsov, 39-vjeçar, i kalon ditët duke punuar në barkat tregtare të peshkimit dhe has në të gjitha llojet e jetës detare.

Ai filloi të dokumentonte disa nga gjetjet e tij më të pazakonta dhe t’i postonte në Instagram.

Ky zbulim i fundit është quajtur “cheeseburger me dhëmbë” nga ndjekësit e Fedortsov. Dhe ka mbledhur rreth 12,000 pëlqime.

Krahas peshkut me cheeseburger, ai ka postuar edhe një foto të një specie në det të thellë që duket si një personazh vizatimor.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat