4-vjeçari porosit ëmbëlsira me vlerë mbi 1000 dollarë me telefonin e të atit

Ndryshe

4-vjeçari porosit ëmbëlsira me vlerë mbi 1000 dollarë me telefonin e të atit

Më: 15 dhjetor 2021 Në ora: 17:44
Kris King, djali

Një 4-vjeçar në Australi i ka bërë të “pabërën” babait të tij.

Kris King ia dha telefonin të birit për ta qetësuar, por ky i fundit përfundoi duke porositur ëmbëlsira me vlerë mbi 1000 dollarë në një aplikacion për shpërndarjen e ushqimit në banesë.

King tha se djali i thoshte vazhdimisht “diçka e mirë është rrugës”, por ai nuk e besoj derisa shoferi i kompanisë që bën ëmbëlsirat trokiti në derën e tyre.

“Fillimisht mendova se ishin 139 dollarë. Por në fakt pashë që ishin plot 1,139 dollarë”, u shpreh ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat