Burri futet në makinë larëse të ndezur, ja çfarë i ndodh

Ndryshe

Burri futet në makinë larëse të ndezur, ja çfarë i ndodh

Më: 13 janar 2022 Në ora: 16:51
Foto nga vendi i ngjarjes

Një burrë ka rrezikuar jetën e tij, duke u futur në një makinë larëse të rrobave derisa ajo ishte e ndezur.

Sikurse të mos përfundonte çmenduria me kaq, ai lidh duart e tij me pranga në mënyrë që t’ia vendosë vetës një sfidë më të madhe përpara.

Në videon e ngarkuar nga tabloidi britanik, ai mund të shihet nëpërmjet xhamit të makinës duke u rrotulluar në rrotorin e saj, derisa tenton të largojë prangat e ta hapë derën.

Ai, në fund arrin të dalë përfundimisht nga makina e larjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat