E tmerrshme: Nëna publikon videon e djalit 6-vjeçar duke vozitur 130 km/h në autostradë

Ndryshe

E tmerrshme: Nëna publikon videon e djalit 6-vjeçar duke vozitur 130 km/h në autostradë

Më: 14 janar 2022 Në ora: 11:46
Pamje nga video

Një nënë po hetohet nga policia për një video që tregon djalin e saj gjashtë vjeçar që po voziste në autostradë 130 km/h.

Agina Altynbayeva, 29 vjeç, e kishte vendosur fëmijën e saj në timon të Hyundai Solaris në një autostradë në rajonin Tatarstan të Rusisë.

Pamjet tronditëse tregojnë djalin e ri që duket se është nën kontrollin e makinës pasi shihet duke kaluar 130 km/h.

Përveç se po voziste nën moshën 18 vjeçare, fëmija thyente kufirin e shpejtësisë së rrugës prej 75 mph (120 km/orë).

Sipas disa raportimeve, djali dihet që ka kryer operacione në sy këtë verë.

Autoritetet e policisë dhe kujdesit të fëmijëve filluan një hetim paraprak pas publikimit të videos, njoftoi Ministria e Brendshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat