Kjo është femra me 3 kg plastikë në trup

Ndryshe

Kjo është femra me 3 kg plastikë në trup

Më: 25 prill 2022 Në ora: 23:14
Alicia Amira

Alicia Amira (31) ka bërë shumë procedura në fytyrën dhe trupin e saj dhe së shpejti do të vendosë implante në të pasmet e saj, të zmadhojë gjoksin dhe të operojë hundën.

Ajo peshon 52.7 kilogramë, nga të cilat tre kilogramë janë plastike. Ndërsa kjo mund të duket e tepërt për disa, Alicia tha se ky është vetëm fillimi.

Synimi i saj është të duket sa më plastike dhe së shpejti duhet të vendosë implante në të pasmet e saj, të zmadhojë gjoksin dhe të operojë sërish hundën për ta bërë atë të duket sa më si kukull.

“Dua ta jetoj jetën si një kukull që ecën, një objekt seksi i gjallë plastik. Prandaj e ‘fshiva’ jetën time të vjetër. Unë nuk kam ndryshuar, kam evoluar. Hoqa dorë nga një jetë 'normale' për t'u bërë kjo. Mund të kisha bërë një jetë normale nëse do të kisha dashur, por zgjodha të bëhesha një objekt seksual në këmbë. Jam krenare për rrugëtimin tim, për çdo hap të tij dhe për të gjitha hapat që do të hedh”, tha Alicia, e cila u zhvendos nga Stokholmi, Suedi në Dorset. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat