Përdoruesja në TikTok tregon se ka larë lakrën jeshile në lavatriçe

Ndryshe

Përdoruesja në TikTok tregon se ka larë lakrën jeshile në lavatriçe

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 08:58
Ilustrim

Një grua tronditi njerëzit në TikTok pasi zbuloi se i lante perimet e saj jeshile në makinë larëse.

Ashley Echols, e cila njihet me llogarinë @ashleyechols777, postoi një video duke demonstruar se si ajo pastron produktet e saj.

“Lani lakrën tuaj”, shkroi ajo në video.

Brenda videos disa sekondëshe, Echols fokusoi kamerën në lavatriçe, që e tregonte të mbushur me perime jeshile që dukej se ishte lakër jeshile.

Më pas, ajo u pa duke shtypur butonin delikat në makinë dhe duke e ndezur atë për një cikël 55-minutësh.

“Është thjesht një ide që kisha”, shkroi ajo në komente, duke shtuar se ka në plan t’i shtrydhë ato.

Kah fundi i videos, ajo më pas i nxori ato me të përfunduar larja, duke i treguar ato të pastruara.

Njerëzit pas kësaj shprehën komentet e tyre mbi këtë ide.

Njëri shkroi: “Nuk mund të hani në shtëpinë e të gjithëve”.

“Gjyshja ime e bëri këtë, dhe ne u helmuam për javë të tëra. Nuk ha më perime jeshile”, shtoi një tjetër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat