Filmonte gratë duke bërë s*ks nëpërmjet “furçës së dhëmbëve”, e pëson keq mjeku i varur nga p*rno

Ndryshe

Filmonte gratë duke bërë s*ks nëpërmjet “furçës së dhëmbëve”, e pëson keq mjeku i varur nga p*rno

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 23:12
Dr Vinesh Godhania

Një mjek i varur nga porno, i cili u burgos për filmimin e fshehur të grave duke bërë seks ose dush përmes një kamere të vogël të fshehur në një furçë dhëmbësh, është hequr nga regjistri mjekësor në Britaninë e Madhe. 

Dr Vinesh Godhania, nga Norwich, hyri në faqe pornografike më shumë se 19,400 herë gjatë një periudhe 11-mujore midis janarit dhe nëntorit 2020.

Provat zbuluan gjithashtu se ai hakoi  llogaritë e disa viktimave në iCloud për të vjedhur imazhe seksuale dhe për t’i postuar ato në internet.

Viktimat përfshinin një paciente të filmuar në Spitalin Basildon dhe 17 persona të tjerë duke përdorur tualetet në shtëpitë e tij. Dr Godhania vodhi gjithashtu të dhëna nga llogaritë e iCloud të më shumë se 100 individëve, përfshirë 23 kolegët e tij.

Ai përdori një kamerë të vogël të fshehur në një furçë dhëmbësh elektronike dhe të vendosur në banjo për të filmuar vizitorët në shtëpinë e tij në Essex.

Veprat penale përfshinin të gjithë karrierën e tij mjekësore nga viti 2012, kur ai ishte ende student i mjekësisë, deri në vitin 2020.

Dr Godhania u arrestua në nëntor 2020 pasi oficerët e krimit kibernetik kuptuan se ai kishte paguar tarifa për të përdorur një motor kërkimi për shkeljen e të dhënave.

Ai pranoi shtatë akuza për regjistrimin e individëve duke kryer marrëdhënie seksuale.

Ai u dënua  me dy vjet e tetë muaj burgim dhe iu nënshtrua një urdhri për parandalimin e dëmtimit seksual, si dhe u vendos në regjistrin e shkelësve seksualë për 10 vjet.

Mjeku tani është hequr gjithashtu nga regjistri mjekësor pas një seance dëgjimore të Shërbimit të Tribunalit të Mjekëve më 23 qershor.

Dr Godhania u diplomua në 2012-ën dhe punoi në spitale të ndryshme përpara se të linte profesionin për të filluar punë në dyqanin e duhanit të prindërve të tij në 2018.

Gjatë tetë viteve të tij si mjek, ai përdori një ‘kombinim të kamerave të vendosura në mënyrë të fshehtë në banjat dhe tualetet e shtëpive ku ka jetuar’ për të filmuar gratë duke bërë seks, duke bërë dush ose duke përdorur banjën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat