Rrufe pranë “Shtëpisë së Bardhë”, roja braktis detyrën dhe ikën nga frika

Ndryshe

Rrufe pranë “Shtëpisë së Bardhë”, roja braktis detyrën dhe ikën nga frika

Më: 6 gusht 2022 Në ora: 08:51
Roja braktis detyrën dhe ikën nga frika

Një rrufe ra shumë pranë “Shtëpisë së Bardhë” një ditë më parë në SHBA.

Rrufeja ra në parkun “Lafayette” i cili ndodhet pranë selisë së qeverisë amerikane.

Si pasojë e rënies së rrufesë mbetën të plagosur 4 persona, dy burra dhe dy gra, të cilët ndodhen në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë në momentin që ka rënë rrufeja kamerat kanë kapur një marins i cili ka “braktisur” pozicionin e rojës së godinës qeveritare dhe ka ikur me vrap.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat