Pensionistja që s’ka bërë seks që 40 vjet, por tani është yll i pornografisë

Ndryshe

Pensionistja që s’ka bërë seks që 40 vjet, por tani është yll i pornografisë

Më: 2 mars 2023 Në ora: 08:52
Siobhan Burt

Siobhan Burt, 70-vjeçare, e cila më parë është paraqitur në shfaqjen e Jeremy Kyle, ishte duke punuar si luleshitëse derisa pa një program që ia ndryshoi jetën.

Ajo pa një grua 85-vjeçare që bënte punë seksi dhe tha se “nëse ajo mund ta bëjë këtë, mundem edhe unë”.

Siobhan, e cila quhet “Caroline” në punën e saj të seksit, foli në podkastin “Tabo Room” për jetën e saj në industri.

E pyetur se si e mban dëshirën e saj seksuale, ajo tha: “Unë nuk e di në të vërtetë, s’kam qenë në dijeni për një dëshirë seksuale, sepse kur e kisha në rini, ishte e tmerrshme. Kështu që nuk e doja. Por më pas takova dikë dhe tani më pëlqen”.

Më pas, pensionistja u pyet nëse e trajtonte si kënaqësi apo punë, shkruan DailyStar..

“Nuk do ta bëja nëse nuk do të më pëlqente”, ka rrëfyer Siobhan.

“Duhet ta shijoj, atë ditë që nuk e shijoj, nuk do ta bëja më. Kanë qenë vetëm rreth tre që nuk më kanë pëlqyer dhe nuk do t’i shihja më, por në pesë vjet mendoj se kjo është shumë mirë, me të vërtetë”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat