Njoftim për të pame për Hatmon Tetaj - Lekaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Hatmon Tetaj - Lekaj

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Hatmon Tetaj - Lekaj

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 11:18

Djemtë, Ramë dhe Musë Tetaj me vendqëndrim në Thun të Zvicrës, hapin të pame për nënën, Hatmon Tetaj - Lekaj. E pamja mbahet të dielën, më datën 17 Shkurt 2019 në Xhaminë IKRT në Thun nga ora 08:00 deri në ora 17:00-të.

Adresa: Rampenstrasse 1, 3600 Thun (Kantoni i Bernit).

Për informata më të hollësishme mund të telefononi në numrat e telefonit: 079 515 53 24 dhe 079 313 00 61.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...