Njoftim për të pame për Hatmon Tetaj - Lekaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Hatmon Tetaj - Lekaj

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Hatmon Tetaj - Lekaj

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 11:18

Djemtë, Ramë dhe Musë Tetaj me vendqëndrim në Thun të Zvicrës, hapin të pame për nënën, Hatmon Tetaj - Lekaj. E pamja mbahet të dielën, më datën 17 Shkurt 2019 në Xhaminë IKRT në Thun nga ora 08:00 deri në ora 17:00-të.

Adresa: Rampenstrasse 1, 3600 Thun (Kantoni i Bernit).

Për informata më të hollësishme mund të telefononi në numrat e telefonit: 079 515 53 24 dhe 079 313 00 61.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat