60 vjeçarja: Ai është i dhënë pas pronografisë, a po e preferon ndonjë më të re se unë?

Seksi

60 vjeçarja: Ai është i dhënë pas pronografisë, a po e preferon ndonjë më të re se unë?

Nga: B.S. Më: 22 shtator 2021 Në ora: 22:31
Foto ilustrim

E dashur DEIDRE: Partneri im dhe unë jemi mes të 60-tave, por ai shikon vajzat e reja në internet dhe kjo më bën xheloze.

Kështu e nis rrëfimin e saj gruaja për rubrikën “Der Deidre” të “The Sun”, transmeton “Bota sot”.

Ne jemi së së bashku që tetë vjet. Marrëdhënia jonë është e lumtur dhe e afërt dashur, ai më trajton shumë mirë.

Por, atij i pëlqen të shikojë pornografi në internet. Kur shikoj historinë e tij, janë gjithmonë gra shumë të reja - asgjë e dyshimtë, por shumë rinore.

Në moshën time, unë nuk jam si në fillimi edhe pse njerëzit thonë se unë ende dukem mirë.

Megjithatë, nuk mund të konkurroj me 19-vjeçaret, me flokët e tyre të gjatë e të trashë, trupin e tendosur dhe gjoksin e lartë e të plotë.

Më bën të pyes veten nëse të dashurit tim i dukem vërtet tërheqëse apo do të preferonte të ishte me dikë më të re.

DEIDRE PËRGJIGJET: Kërkimi i grave shumë më të reja, tërheqëse sigurisht që nuk do të thotë që i dashuri juaj nuk ju do shumë.

Këto vajza janë vetëm një fantazi për të, sikurse një grua e moshuar që admiron Robert Pattinson.

Por, nëse e ju duket shqetësues zakoni i tij i pornografisë, duhet të flisni me të se si po ju bën të ndiheni dhe të merrni sigurinë e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat