Çfarë mendojnë djemtë gjatë seksit, këto janë përgjigjet për gratë kurreshtare

Seksi

Çfarë mendojnë djemtë gjatë seksit, këto janë përgjigjet për gratë kurreshtare

Më: 22 shtator 2021 Në ora: 22:54
Foto ilustrim

1. 

"Joo, s'është momenti për orgazmë. Mendo diçka tjetër. Duhet të rezistoj!!"

2.

"Dhëmbët. Bëj kujdes me dhëmbët!"

3.

"Duhet të vijë ajo e para. Përqëndrohu!"

4.

"S'ka më pasionant se seksi i pajtimit!"

5.

"S'e kuptova çfarë i ndodhi asaj. Kaloi apo jo?"

6.

"Kam uri!"

7.

"Jam gati t'i propozoj seks anal!"

8.

"Pse s'po bën zë ajo?"

9.

"Hm, mendoj se është koha për të ndryshuar pozicion."

10.

"Është shuuuumë qejf, s’dua ta përfundoj jashtë saj, por s'jam gati për një bebe tani."

11.

"Uau, ku e ka mësuar kjo këtë?"

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat