“E dashura ma pranoi se ka bërë seks me shefin tim, ndihem i poshtëruar”

Seksi

“E dashura ma pranoi se ka bërë seks me shefin tim, ndihem i poshtëruar”

Nga: BOTA SOT Më: 12 dhjetor 2021 Në ora: 22:30
Foto ilustrim

Një 28 vjeçar ka rrëfyer për The Sun, rubrika Der Deidre historinë e tradhtisë që kishte përjetuar nga e dashura dhe shefi i tij në një natë feste, transmeton “Bota sot”.

E dashur DEIDRE: E dashura ime rrëfeu se kishte bërë seks me shefin tim në festën tonë të Krishtlindjeve

Të gjithë më paralajmëruan se ajo po flirtonte por unë i injorova.

Ne u takuam vetëm një muaj më parë, por unë u mahnita nga ajo. Ajo është tepër e sigurt në vetvete. Unë jam 28 dhe ajo është 26.

Unë kam një punë të shkëlqyer si agjent, të cilën e dua. Kaloj shumë mirë me shefin tim. Ai është 12 vjet më i madh se unë.

Ai është mbështetës dhe më ka ndihmuar me drejtime dhe qasje të reja. Kam mësuar shumë prej tij.

Meqenëse departamenti ynë ka pasur një vit të mrekullueshëm pavarësisht nga pandemia, ai na gostiti të gjithëve me një natë luksoze - darkë dhe pastaj shkuam në një klub nate.

Gjatë mbrëmjes i prezantova të dashurën time. Isha shumë e lodhur kur filluan të flirtonin pikërisht përballë meje, por bëra çmos që ta shpërfillja.

Kur shkuam në një klub pas darkës, një nga kolegët më futi në një qosh pasi donte të fliste me mua.

Gjatë gjithë kohës, mund të shihja të dashurën time në pistën e vallëzimit. Ajo po kalonte një kohë të shkëlqyeshme "duke përdredhur trupin" pranë shefit tim.

Isha i acaruar, por ruajta qetësinë time. Nuk doja të bëja një skenë kështu që dola jashtë për të pirë duhan dhe u përpoqa të qetësohesha.

Kur u ktheva, shefi dhe e dashura ime nuk u panë askund. Piva disa pije të tjera dhe më pas e dashura ime u ul pranë meje në bar.

Ajo tha se kishte dalë në tarracën e çatisë për t'u qetësuar.

Ne u larguam menjëherë, më pas dhe unë qëndrova në banesën e saj. Të nesërmen ajo më tha se kishte bërë seks me shefin tim në tarracën e çatisë.

Ajo tha: "Ndodhi." Ajo ndihej fajtore, por unë isha keq dhe e lashë.

Ndihem totalisht i poshtëruar.

DEIDRE THOTË: Pavarësisht thashethemeve, ju i dhatë të dashurës suaj përfitimin e dyshimit. Mjerisht, ajo nuk e meritoi besimin tuaj dhe ju jeni tradhtuar nga ajo dhe shefi juaj. Shkaku mund të ketë qenë alkooli, por ky nuk është justifikim.

Ju jeni zemërthyer, por mund të vazhdoni përpara. Është mirë që e patë karakterin e saj të vërtetë herët përpara se të investoni më shumë kohë për të.

Përqendrohuni në kujdesin për veten dhe kthimin tek personi që ishit para se të ndodhte. Paketa ime e mbështetjes, "Mend Your Broken Heart", mund t'ju ndihmojë.

Përqendrohuni në nxitjen e jetës tuaj shoqërore dhe jepini vetes një shans për të takuar dikë tjetër që do t'ju vlerësojë.

Do të jetë e vështirë kur të shihni shefin tuaj, por tregohuni të sjellshëm kur rrugët tuaja kryqëzohen në punë. Ai gaboi, jo ju.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat